Růžová třída

• Nástěnka – třídní informace

• 20.9. 2019 – MÁME ZA SEBOU TŘI TÝDNY VE ŠKOLCE

A MOC SI TO SPOLEČNĚ UŽÍVÁME :o)))).

VE ŠKOLCE TVOŘÍME, TANČÍME, VZÁJEMNĚ SE POZNÁVÁME, CVIČÍME, HRAJEME SI, POZNÁVÁME NOVÉ VĚCI A PŘI PROCHÁZKÁCH ZKOUMÁME OKOLÍ ŠKOLKY.

NO POSUĎTE SAMI, JAK HEZKY SE NÁM TO DAŘÍ :o))))

• Fotogalerie
    Ve čtvrtek 27.06.2019 proběhlo v naší školce slavnostní rozloučení se školním rokem, které jsme opět pojaly jako
    PIKNIK V TRÁVĚ

Všem rodičům moc děkujeme za donesení ovoce a různých dobrůtek :o)))), také děkujeme za milé dárečky a květiny, které nás velice potěšily :o))))).

Všem dětem a rodičům přejeme krásné a pohodové prožití letních prázdnin a s některými se budeme těšit na viděnou v dalším školním roce.

10. června proběhlo ve školce DOPOLEDNE S POLICIÍ ČR.

Děti si mohly nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet pomůcky, které policie používá, dále se konala prohlídka služebního autobusu + projížďka po okolí Náchoda. V poslední části nás čekala ukázka výcviku služebních psů :o)

31. 5. jsme slavili DEN DĚTÍ, všichni si v lese našli malého gumového kamaráda. Odpoledne probíhalo malování na obličej a nechyběly ani hry na hřišti.:)

22.5. 2019 – CELODENNÍ VÝLET DO PERNÍKOVÉ CHALOUPKY A NÁVŠTĚVA LETIŠTĚ V HRADCI KRÁLOVÉ

CESTOVÁNÍ PO SVĚTĚ – NÁVŠTĚVA VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU V DÉČKU NÁCHOD :o))))

16. 5. Prima sezóna a setkání s Michalem z kouzelné školky. Všichni jsme si to báječně užili.

14. 5. A takhle jsme si jednou nesli krabice z obchodu, ať máme z čeho vyrábět. Jsme velcí siláci.

30. 4. 2019 Čarodějnický rej a následně plnění úkolů na stanovištích

12. 4. Máme moc rádi procházky venku. Procházky kolem řeky a krmení kačen, poznávání jarních kytiček nebo hry na hřišti.

22.3. 2019  – NÁVŠTĚVA DÉČKA, ZDE NÁS ČEKALO PLNĚNÍ ÚKOLŮ

NA TÉMA – “JARNÍ PRANOSTIKY”

15.3. 2019 JSME S DĚTMI NAVŠTÍVILY DĚTSKÉ ODDĚLENÍ MĚSTSKÉ KNIHOVNY. KRÁSNÝ PROGRAM SI PRO NÁS PŘIPRAVILA PANÍ KNIHOVNICE IRENKA.

28.2. JSME SI S DĚTMI UŽÍVALY KARNEVAL, DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ, TANČENÍ………ALE TAKÉ KOUZLENÍ. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ SI DĚTI I MALINKO ZAMLSALY :o))))

14.2. Návštěva galerie

Děti zde měly možnost vyzkoušet si různé druhy struktur + tvoření.
    Prozkoumávaly jsme struktury, zajímavé záhyby a křivky, tloušťky a tvar neživého materiálu. Inspirací pro vlastní tvůrčí činnost nám byly nezvyklé a originální techniky Vladimíra Boudníka. Vrstvením, trhlinami, rýhami a puklinami si děti vytvořily matrice, které si následně otiskly na grafickém lisu. Grafické listy i matrice budeme mít ve školce k dispozici cca v úterý.  Moc jsme si to s dětmi v galerii užily :o))).

4. – 8. 2. POHÁDKOVÝ TÝDEN S J. LADOU :o)

30. 1. Olympiáda na zahradě MŠ, plnění disciplín

17.12. Kulichy a čepice, ty nás baví nejvíce! 🙂

21. 12. Cvičení s novými pomůckami od ježíška, pouštění lodiček, slavnostní přípitek

20. 12. Návštěva ježíška, zpívání u stromečku, rozbalování dárečků, slavnostní oběd. Veselé Vánoce vám všem:)

17.12.2018 – Vánoční příběh o Ježíšovi ve sboru Církve bratrské + procházka do města za medvědy a vánočním stromečkem

10. 12. Pečení perníčků, stavění a tvorba betlému

5. 12. Vzácná návštěva Mikuláše, čerta a anděla. Jsme stateční a všichni jsme zazpívali písničku, řekli říkanku, přeskočili metličku a za odměnu jsme dostali sladkou odměnu

29.11. Krásný výlet do Chlumce nad Cidlinou na zámek Karlova Koruna

27.11. Návštěva vánočního zámku

25.11. Dvojnásobná oslava narozenin. Našemu kamarádovi a úžasné a skvělé paní učitelce přejeme hlavně hodně zdravíčka

14.11.2018 Divadlo ve školce „Čert a Káča“

9.11. průvod sv. Martina a jeho družiny

odkaz na video ze svatomartinského průvodu

5.11. Slavíme další narozeniny, zpíváme a přejeme vše nejlepší 🙂

2.11. Dušičkový výlet, zapálili jsme svíčky vojákům a cestou jsme stihli i zpívat, soutěžit a hrát si. Také jsme viděli daňky v oboře a na zámku medvědy Dášu a Ludvíka. Den jsme si všichni moc užili.:)

26.10. Slavíme narozeniny a přejeme vše nejlepší 🙂

25.10. Halloweenské tančení dětí z Oranžové třídy

BRAMBORIÁDA – PLNĚNÍ ÚKOLŮ NA ZAHRADĚ MŠ :o)
    19. 10. SE NA ZAHRADĚ MŠ KONALA BRAMBORIÁDA – DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A PLNĚNÍ DISCIPLÍN :o)

16.10. Zamykáme zahradu klíčem a básničkou

11.10. Sbírání dříví na pečení brambor a závodění s kárkou :o))))

18.10.2018 – Ukázka sportovního odpoledne ve školce

17. 10. barevné lístečkové království v lese

10.10 – Stavění domečků pro zvířátka v lese

8. 10. stavíme z dřevěných kostek dle příběhu

5. 10. 2018 – Celonárodní den zvířat

Ke včerejšímu svátku jsme se s dětmi vydali nakrmit zvířátka v lese v Bělovsi. Cestu jsme si zpříjemnili zpěvem a pozorováním změn v přírodě.Děkujeme Vám za donesení dobrot pro zvířátka.

27.9. Takhle jednou při procházce v lese – potkali jsme ježka

20.09.2018 – Bublinkování na Duháčku

20. 09. 2018 – Sklizeň naší úrody

Dnes jsme sklidili naší úrodu, kterou jsme si na jaře zaseli. Ochutnali jsme tak naše mrkvičky, z máty si uvařili dobrý čaj a přivoněli jsme si k lístkům meduňky.

13.09.2018 – Ukázka ledního hokeje v MŠ Březinova

Nový školní rok 2018/2019 v Růžové třídě

• Režim dne
       6:30 – 8:30 příchod dětí, výběr libovolné činnosti v pracovních koutcích, práce ve skupinách, řízené činnosti