Růžová třída

• Nástěnka – třídní informace

• OSLAVA NAROZENIN

13.11. OSLAVA NAROZENIN :o)))))

• 11.11. 2019
    NA SVATÉHO MARTINA, KOUŘÍVÁ SE Z KOMÍNA
    NÁŠ SVATOMARTINSKÝ PRŮVOD :o)))))))

HALLOWEENSKÝ TÝDEN

V průběhu halloweenského týdne si děti mohly vyzkoušet dlabání dýní, vyrobit si halloweenská strašidýlka a ochutnat “strašidlácké” dobroty.

Děti si užily dny plné zábavy a her. Halloweenský týden pak vyvrcholil „Strašidelným řáděním“.

Moc jsme si to společně užili :o)))))

• 18.10.2019
    EKO OKÉNKO
    SÁZENÍ JAHŮDEK NA ZAHRADĚ MŠ

• 17.10. 2019 EKO OKÉNKO

KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ……….. :o)))))

DĚTI V TOMTO TÝDNU PRACOVALY NA ZAHRÁDCE MŠ,  ZASADILY RYBÍZKY A ZAČALY CHYSTAT NOVÉ ZÁHONKY PRO DALŠÍ SEZÓNU.

STÁVAJÍCÍ ZÁHONKY PEČLIVĚ ZAZIMOVALY.

16.10. 2019 JSME NAVŠTÍVILI DOBROČINNÝ BAZÁREK V CÍRKVI BRATRSKÉ

PŘED NÁVŠTĚVOU BAZÁRKU JSME SI S DĚTMI VE ŠKOLCE POVĚDĚLI, JAK MOC JE DŮLEŽITÉ SI VZÁJEMNĚ POMÁHAT A K JAKÉMU ÚČELU SE TYTO DOBROČINNÉ BAZARY ORGANIZUJÍ.

NA MÍSTĚ SE NÁS PAK UJALA SE ÚŽASNÁ PANÍ HANIČKA Z. (KTERÉ TÍMTO MOOOC DĚKUJEME) A VYSVĚTLILA NÁM, JAK BAZAR FUNGUJE, PROČ SE TOLIK LÍDÍ DOBROVOLNĚ ZAPOJUJE A PRO KOHO SE V LETOŠNÍM ROCE PENÍZKY VYBÍRAJÍ :o))))))

Z BAZÁRKU MÁME NĚKOLIK KRÁSNÝCH KNÍŽEK I RŮZNÝCH HER – SPOLEČNĚ JSME SE PAK Z NICH VE ŠKOLCE RADOVALI :o))).

• BRAMBOROVÝ TÝDEN

NÁŠ BRAMBOROVÝ TÝDEN JSME SI MOC UŽILI :o))))

CELÝ TÝDEN JSME SI POVÍDALI O BRAMBORÁCH, NAUČILI SE “BRAMBOROVÉ BÁSNIČKY”, SPOLEČNĚ PŘIPRAVILI HRANOLKY, UPEKLI SI BRAMBORY V POPELU, SPLNILI ÚKOLY NA “BRAMBORIÁDĚ”.

TAKÉ JSME POMOHLI PRINCEZNIČCE NA BÁLE POSBÍRAT KORÁLE A PŘES PŘEKÁŽKOVOU DRÁHU JE DONÉST DO ZÁMKU.

A V ZÁVĚRU TÝDNE JSME ZVLÁDLI PŘEKONAT STRACH Z TEMNOTY A MAZLAVÉ HLÍNY A ZAHRÁLI SI NA TMU – DĚTI SI ZKUSILY PROLÉST “SKLEPNÍ TMOU” (STRACHOVÝM PYTLEM), NEBOŤ BRAMBORY TAKÉ MAJÍ RÁDY TMU :o)))).

• DIVADLO V MŠ

2.10. 2019 DIVADÝLKO V MŠ – POHÁDKA O TUČI A ŇÁKOVI

• 1.10.2019 BRAMBORIÁDA NA ZAHRADĚ MŠ

BĚHEM PLNĚNÍ “BRAMBOROVÝCH” ÚKOLŮ JSME SI DALI DO POPELA BRAMBORY, KTERÉ JSME SI S CHUTÍ SNĚDLI A BYLY OPRAVDU VÝBORNÉ