Růžová třída

• Nástěnka – třídní informace

• ZDRAVÍME DĚTI Z RŮŽOVÉ TŘÍDY

Milé děti a rodiče naší Růžové třídy.

Jelikož se nemůžeme společně setkávat v naší školce, myslíme však na Vás! Jak se máte a co děláte? My, paní učitelky, nemeškáme a “oblékáme” celou školku do nového jarního kabátku. Alespoň nám tak rychleji uteče čas, než se opět s Vámi uvidíme. Jaro už je za dveřmi. Těšíte se? My tedy ano. Máme pro Vás připravené vzdělávací stránky, kde najdete mnoho aktivit, jak využít volný čas.

Stránky jsou vytvořené pro všechny věkové kategorie. Pokud budete mít chuť, tak nám můžete zaslat Vaši fotografii, jak se Vám daří a fotografie bude vystavena.

Email pro zasílání fotografií: ucenisalsankem@gmail.com

Předem děkujeme.

Všem přejeme hlavně hodně zdraví!

Mějte se krásně a hodně slunečných dnů přejí paní učitelky Markéta H., Markéta F. a Kristýnka.

• KARNEVAL V RŮŽOVÉ TŘÍDĚ

• Masopust

V naší školce, nás navštívilo Déčko, které si pro nás připravilo krásné aktivity a povídání o Masopustu.

• Narozeniny

Ve školce jsme oslavili narozeniny Nikolky.

• Divadlo

S dětmi jsme se byli podívat na pohádce “O slepičce a kohoutkovi” na zahradě Březinky.

• SOUTĚŽE A ZIMNÍ RADOVÁNKY NA ZAHRADĚ NAŠÍ ŠKOLKY

• Tři králové

Do naší školky zavítali Tři králové

• Zdobení stromečku pro zvířátka

V pátek jsme s děti šly do lesa ozdobit zvířátkům stromečky.

• Vánoční zvyky

Ve školce nás navštívilo Déčko, které mělo pro naše děti připravený krásný program o českých vánočních zvycích. Na závěr dostaly děti do třídy i malý dárek.