Oranžová třída

  • CO NÁS ČEKÁ

     

     

     

  • Fotogalerie

    ŠMOULÍ KARNEVAL

    LEGO robotika a tlapíkárna– program od DÉČKA

    Masopustní taškařice- Program od Déčka

    Návštěva ZŠ TGM

    Slávek Boura u nás ve školce

    10. lekce plavání 

    Výprava za polární kruh  – vzdělávací program Déčko Náchod.

    9. lekce plavání 

    8.lekce plavání 

    Návštěva Tří králů. 

    7. lekce plavání. 

    Procházka městemnávštěva kostela a dřevěného betlému

    6. lekce plavání 

    Návštěva výstavy Betlémů v Malých lázních, krmení koziček u Bonáta, jízda vláčkem.

    Ježíšek v .

    Vánoční vystoupení pro seniory v Marii.

    5. lekce plavání.

    Vzdělávací program v DéčkuCesta za vánočním stromečkem.

    Užíváme si sněhu

    4. lekce plavání

    Mikuláš v MŠ.

    Stínové divadlovánoční příběh o Ježíškovi.

    3. lekce plavání

    2. lekce plavání

    1.lekce plavání

    Kouzelnické představeníKašpar Magic.

    Sv. MartinPečení lineckých podkov.

    Dýňohrátky v MŠ a den stromů

    Dušičkový výlet  na vojenský hřbitov.

    Loutkové divadlo – pohádky  O Palečkovi a Hrnečku vař.

    Halloweenské dopoledne

    Dlabání a vyřezávání dýně.

    Kino Vesmír Náchodpásmo pohádek.

    Program v Déčku- „Dýňohrátky“

    Bramboriádadopoledne plné soutěží.

    Oslava Tomáškových narozenin

    Pečení jablečných šátečků.

    Hra na sadařezdolání dráhy  na zahradězazimování sklizených jablek.

    Oslava narozenin Jáchymka a Filípka.

    Oslava Pepíkových narozenin.

    Smajlík radostiPráce v polytechnické dílnězatloukání hřebíků.

    Ochutnávka rajčátek ze zahrádky

    První den ve školce 🙂

     

    Hola hola, školka

    všechny opět volá.

    Budou tu zas kamarádi,

    co se mají všichni rádi.

    V Alšovce se uvidíme,

    a na tebe se těšíme.

     

    V oranžové třídě se na Vás těší:

    Paní učitelky: Katka Holubcová, Bc. Klára Skleničková 

    Asistent pedagoga: Kristýna Pastorková

     

  • Režim dne na školní rok 2023-2024
     6:30 – 7:15 příchod do školky do Růžové třídy, hraní dle vlastního výběru nebo z nabídkových činností
     7:15 – 8:30 výběr libovolných činnosti v pracovních centrech, řízené činnosti, pohybové aktivity, relaxační chvilky
     8:30 – 8:50 průběžná hygiena a přesnídávka
      8:50 – 9:45 didakticky zacílené činnosti frontální, skupinové a individuální, komunitní kruh, zvýšená logopedická péče, řízené činnosti
      9:45 – 11:45 vycházka venku – do lesa, na zahradu, na výlety
    11:50 – 12:10 hygiena, oběd
    12:10 – 13:00 hygiena, četba pohádek, relaxační chvilka
    13:00 – 14:00 Klub Duháček – nespavý program
    14:00 – 14:20 hygiena, odpolední svačina
    14:30 – 15:45

     

    15:45 – 16:00

    odpolední zájmové činnosti – hry na školní zahradě nebo povídání, hraní her, zpívání, kreslení, spontánní hra, dokončování toho, co se dopoledne nestihlo

    přesun dětí do Růžové třídy – následují odpolední zájmové činnosti – spontánní hra, dokončování činností z dopoledne apod.