Oranžová třída

• CO NÁS ČEKÁ

„DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ“

Vážení rodiče,

společně s paní učitelkou Zuzkou jsme připravily složku s pracovními listy, které jsou tematicky vytvořené a nabídnuté kolektivem ze ZŠ Pavlišovská, Náchod. Jejich nabídka se nám velice zalíbila a věříme, že i pro Vaše děti bude přínosem.

Každopádně se nejedná o DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, zatím se naší třídy netýká, až tato situace nastane budete včas informování!

Tato iniciativa je pouze naše dobrovolná vzdálená pomoc, pokud jste si nechali děti doma z jakéhokoliv důvodu.

V případě Vašeho zájmu si připravené pracovní listy označené jménem Vašeho dítěte vyzvednout, dejte prosím vědět buď na mobilní číslo školy: 602 413 453 nebo na WhatsApp číslo, ze kterého Vám přišla informační zpráva.

Složka bude připravena v uzavíratelném označeném boxu venku pod lípou. Stačí si složku jen vyndat a odejít.

Dále, ještě připomínáme nově vytvořené vzdělávací webové stránky „UČENÍ S ALŠÁNKEM“.

Stránky jsou vytvořené pro všechny věkové kategorie. Pokud budete mít chuť, tak nám můžete zaslat Vaši fotografii, jak se Vám daří a fotografie bude na těchto stránkách vystavena.

Email pro zasílání fotografií: ucenisalsankem@gmail.com

Předem děkujeme.

Všem přejeme především zdraví a zvládání velmi nelehké situace!

Zdraví paní učitelky Zuzka, Klára, Iveta.

SVATOMARTINSKÝ PRŮVOD A VENKOVNÍ LOUTKOVÉ DIVADLO

Dušičkový výlet – pomník padlých vojínů u Jiráskov chaty

„Zamykám, zamykám zahrádku, ať uloží se ke spánku!“

Zlatými klíčky jsme symbolicky uzamkli zahradu, a ještě jsme pochutnali na buřtíkách. Bylo to moc fajn!

Bramborový týden – Bramboriáda

Děti hrají divadlo dětem  malá pohádka O VELKÉ ŘEPĚ

“Broučkování” interaktivní program

Výlet se skřítkem Vendelínem. Hledání skřítkovských čepiček, oslava narozenin v přírodě a spousta zábavy a radost z krásného počasí.

Uvolňujeme ručky,houbaříme a stavíme v lese domečky pro skřítky. Zkrátka užíváme si,že jsme spolu,je nám fajn a jsme kamarádi.

• Režim dne na školní rok 2020-2021

6:30 – 7:15 příchod do školky do Růžové třídy, hraní dle vlastního výběru nebo z nabídkových činností
     7:15 – 8:30 výběr libovolných činnosti v pracovních centrech, řízené činnosti, pohybové aktivity, relaxační chvilky
     8:30 – 8:50 průběžná hygiena a přesnídávka
      8:50 – 9:45 didakticky zacílené činnosti frontální, skupinové a individuální, komunitní kruh, zvýšená logopedická péče, řízené činnosti
      9:45 – 11:45 vycházka venku – do lesa, na zahradu, na výlety
    11:50 – 12:10 hygiena, oběd
    12:10 – 12:20 průběžná hygiena – čištění zubů
    12:20 – 14:00 Klub Duháček – nespavý program
    14:00 – 14:20 hygiena, odpolední svačina
    14:30 – 15:45

15:45 – 16:00

odpolední zájmové činnosti – hry na školní zahradě nebo povídání, hraní her, zpívání, kreslení, spontánní hra, dokončování toho, co se dopoledne nestihlo

přesun dětí do Růžové třídy – následují odpolední zájmové činnosti – spontánní hra, dokončování činností z dopoledne apod.