Oranžová třída

  • CO NÁS ČEKÁ

    PLAVECKÁ VÝUKA

    KDY: od 15. 11. 2022 – 24. 1. 2023                      

    Termíny: vždy v úterý

                            15.11.2022                20.12.2022

                            22.11.2022                03.01.2023

                            29.11.2022                10.01.2023

                            06.12.2022                17.01.2023

                            13.12.2022                24.01.2023

    ČAS: příchod do MŠ do 7:30 hod. (svačina v MŠ)

              začátek výuky od 9:00 do 10:30 hod.

     

    S sebou: batoh – osušku – kterou si děti poznají!!!

                                 – hřeben (holčičky vlasy učesané do copů a náhradní gumičky)

                                 –  láhev s pitím, malou sušenku              

    a v igelitové tašce:    plavky (ne Bermudy)

     

     

     

     

     

  • Fotogalerie

     

    Svatomartinské trhy

     

    Výukový program Déčka na téma Vzduch

     

    Výroba náhrdelníků v polytechnické dílně

    Dušičky

    Halloween

     

    Zamykání zahrady

     

    Den stromů

    Vzdělávací program Déčka Houby

    Bramborový týden 

    Divadlo v Mš

     

    Sběr odpadků kolem řeky

     

    Rozvoj finanční gramotnosti

    Akce Déčka Náchod Zvířátka a návštěva „Tlapíkarny“

    Učíme se manuální  zručnosti v „naší dílničce“

    První dny ve školce. Užíváme si společné chvíle 🙂

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  • Režim dne na školní rok 2022-2023
     6:30 – 7:15 příchod do školky do Růžové třídy, hraní dle vlastního výběru nebo z nabídkových činností
     7:15 – 8:30 výběr libovolných činnosti v pracovních centrech, řízené činnosti, pohybové aktivity, relaxační chvilky
     8:30 – 8:50 průběžná hygiena a přesnídávka
      8:50 – 9:45 didakticky zacílené činnosti frontální, skupinové a individuální, komunitní kruh, zvýšená logopedická péče, řízené činnosti
      9:45 – 11:45 vycházka venku – do lesa, na zahradu, na výlety
    11:50 – 12:10 hygiena, oběd
    12:10 – 13:00 hygiena, četba pohádek, relaxační chvilka
    13:00 – 14:00 Klub Duháček – nespavý program
    14:00 – 14:20 hygiena, odpolední svačina
    14:30 – 15:45

     

    15:45 – 16:00

    odpolední zájmové činnosti – hry na školní zahradě nebo povídání, hraní her, zpívání, kreslení, spontánní hra, dokončování toho, co se dopoledne nestihlo

    přesun dětí do Růžové třídy – následují odpolední zájmové činnosti – spontánní hra, dokončování činností z dopoledne apod.