ZDRAVÍME DĚTI Z RŮŽOVÉ TŘÍDY

Milé děti a rodiče naší Růžové třídy.

Jelikož se nemůžeme společně setkávat v naší školce, myslíme však na Vás! Jak se máte a co děláte? My, paní učitelky, nemeškáme a “oblékáme” celou školku do nového jarního kabátku. Alespoň nám tak rychleji uteče čas, než se opět s Vámi uvidíme. Jaro už je za dveřmi. Těšíte se? My tedy ano. Máme pro Vás připravené vzdělávací stránky, kde najdete mnoho aktivit, jak využít volný čas. 

https://uceni-s-alsankem.webnode.cz/

Stránky jsou vytvořené pro všechny věkové kategorie. Pokud budete mít chuť, tak nám můžete zaslat Vaši fotografii, jak se Vám daří a fotografie bude vystavena.

Email pro zasílání fotografií: ucenisalsankem@gmail.com

Předem děkujeme.

Všem přejeme hlavně hodně zdraví!

Mějte se krásně a hodně slunečných dnů přejí paní učitelky Markéta H., Markéta F. a Kristýnka.