ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020-2021

Školní rok začíná v úterý 01. 09. 2020!

V novém školním roce Vás všechny uvítáme v naší nové přístavbě, která bude sloužit jako nové prostory šaten pro děti a nabídne i nově toaletu pro děti a rodiče!

Za uskutečnění výstavby velice děkujeme vedení města Náchoda.

ALE POZOR, POZOR!

Zároveň upozorňujeme, že z důvodu potřeby vyschnutí betonů bude provoz nové přístavby, tedy především šaten, ještě po dobu 14 dnů omezen!

Šatny budou v pondělí 14. 09. 2020 osazeny novým šatním nábytkem, po jeho instalaci budou šatny již otevřeny k užívání!

Přístavbu budeme prozatím využívat především jako nový vchod, který je opatřen video zvonkem!

Děkujeme za pochopení a trpělivost s využíváním stávajících šaten!

Vše ostatní je již připravené a vyzdobené!!!

A co na Vás ještě čeká za novinky? Máme i nově vybavenou kuchyň konvektomatem a plynovým sporákem, ale také nové podlahové krytiny, jak v kuchyni, tak v kanceláři vedoucí Šj a paní kuchařky, které mají i nově vybavené kanceláře nábytkem!

Na všechny se už těší všichni z Alšovky!

A budeme nám všem moc přát, aby ten nový školník rok byl klidný a pohodový!