VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Rádi bychom poděkovali panu Tesařovi a jeho kolegům policistům, za skvělé zážitkové dopoledne, které se uskutečnilo v pondělí 10. 6. 2019. Měli jsme možnost vyzkoušet si s dětmi nemálo věcí z policejní výzbroje např. neprůstřelnou vestu, pouta, ale také jak se drží policejní zbraň nebo obušek. Ale také jsme si zkusili odebírání otisků prstů, to nás mimochodem také moc bavilo! A dokonce jsme se projeli v policejním autobusu! To vám byla po Náchodě panečku jízda!

A nakonec?  Nakonec byla ukázka výcviku policejních psů. Tedy ti poslouchali!

Veškeré zážitky, by ale nebyly, tak skutečné, kdyby ti všichni „páni policisti“ pod vedením pana Tesaře, do toho všeho nevložili svůj skvělý osobitý přístup!

Posíláme tedy všem policistům, kteří u nás byli (a že jich opravdu bylo!) VELKÉ PODĚKOVÁNÍ a budeme se na všechny opět těšit zase příští rok!

Děkují všechny děti a paní učitelky.

https://ulozto.cz/dSJ0Ng2kpOmNL/policice-v-ms