Fotogalerie

Po celý tento týden jsme se věnovali zimním sportům. Jelikož nám počasí příliš nepřálo, uspořádali jsme si improvizovanou zimní olympiádu ve školce. Soutěžili jsme ve třech disciplínách: lyžování, bruslení a biatlonu.

Musíme využít každé příležitosti užít si sněhu, zimní radovánky 🙂

” My Tři Králové jdeme k Vám, štěstí, zdraví,vinšujem Vám.”

Ohlédnutí za posledním týdnem v loňském roce 2019  :-). Navštívily jsme s dětmi betlém v kostele Sv. Vavřince a vyrobily svícny z jablíček.

Slavnostní oběd a Ježíšek v MŠ

Vánoční výstava aneb Vánoce u sousedů –  Francouzské Vánoce

Mikuláš ve školceMy s čerta nebojíme, společně mu zazpíváme”

Užíváme si prvního sněhu 🙂

Divadlo v MŠ Vánoční pohádka

Advent na náchodském zámku

Svatý Martin

Dušičkový výlet

Sláva nazdar výletu,

nezmrzli jsme a jsme tu a jsme tady.

Sluníčko nám svítilo

a nám se to líbilo, líbilo moc.” 🙂

Poslední říjnové dny jsme si ve školce opravdu užívali.

Na začátku týdne jsme oslavili narozeniny kamaráda, společnými silami zamkli školní zahradu a užívali jsme si tvoření a zábavu spojenou s “Halloweenem” .

Sázení rybízu  a hrabání listí na školní zahradě. Podzimní aktivity děti baví.

Týden s dráčkem Mráčkem a ježečkem Bodlinkou 🙂

Tento týden jsme si povídali o ptáčcích, kteří odlétají do teplých krajin a kteří tady zůstávají.
Všímali jsme si, kde jsou v lese ptačí budky, vyrobili jsme si krmítka s ptáčky, ptačí zobání a zahráli jsme si na vrabečky.

2.9.2019 Důkaz, že nejsme z cukru – jedna pláštěnková 😀